De RM-FR-D21 is ontworpen met het oog op efficiëntie en bruikbaarheid en is bedoeld voor markten waar robuuste eigenschappen zoals extreme temperatuurbestendigheid of trillingsbestendigheid niet nodig zijn. Het doel is duidelijk: het bieden van een naadloze manier om apparaten met standaardfuncties op DIN-rails te monteren, terwijl de stroomtoevoer vanuit de DIN-omgeving naadloos wordt geïntegreerd.
Kortom, de RM-FR-D21 is een zeer kosteneffectieve oplossing, verlaagt de eigendomskosten en vereenvoudigt uw OT/IOT-omgeving door gebruik te maken van dezelfde producten als in uw standaard IT-omgeving.
| Beschrijving | FortiDIN FG 50G・40F - 18V to 72V |
| Vormfactor | DIN |
| Afmetingen Metrisch | 220 x 90 x 228 mm |
| Afmetingen Inches | 8.66 x 3.5 x 9 in |
| WLAN-status | Niet van toepassing |
| Kleur | Signal White |
| GTIN | 8720297442513 |
| Model | Product name |
| FG-50G | FortiGate 50G |
| FG-50G-SFP | FortiGate 50G SFP |
| FG-50G-SFP-POE | FortiGate 50G SFP PoE |
| FG-51G | FortiGate 51G |
| FG-51G-SFP-POE | FortiGate 51G SFP PoE |






